| Timee೩ a întrebat:

Ce visezi sa ajungi?

15 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Profesor de istorie, sociolog sau ghid turistic.Insa visez si sa fiu un om bun, un om vazut ca un om linistit, bun.Numai bine

| Holocaust a răspuns:

Pai,.pentru inceput am gandeam la medic stomatolog,.dar in caz ca ma razgandesc, arhitect sigur.Bineinteles ca voi fi la casa mea, cu o familie frumoasa,.dar mai e timp destul:X

Răspuns utilizator avertizat
| lavvybubu a răspuns:

Poilitista...

| pufulete_3999 a răspuns:

Psiholog. Imi place sa ascult problemele oamenilor si sa le rezolv...

| Bubble13 a răspuns:

Eu imi doresc sa ajung un mare arhitect, de aceea voi urma facultatea de arhitectura din bucuresti si sa am o familie frumoasa, un sot frumos care sa ma iubesca foarte mult si sa imi ajut parintii intotdeauna daca vor avea nevoie vreodata de ceva, o vila cu piscina si cu multe flori si o curte mare, o masina noua si performanta(gen audi Q7) si sa traiesc fericita pana la adanciti batraneti si sa fiu sanatoasa. si eu stiu ca toate astea se vor intampla datorita numai si numai muncii mele si inteligentei mele

| SloOpY a răspuns:

Miliardar...laughing...daca nu se poate instructor sportiv sau prof de sport tongue tu?

| ChrisHarrison a răspuns:

O mare actrita pe Brodway!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu visez sa devin o Politista.

| KONSTANTIN a răspuns:

Cantaretz vreau eu :X:X

| AfroBă a răspuns:

Salut! Eu as vrea sa ajung un sofer de tir. Deoarece meseria asta este usoara.Cam atat. Bafta.

| Simona07 a răspuns:

Eu vreau sa fac multe in viata printre si care sa ajung arhitect.Pentru inceput am sa urmez liceul de Mate-Info apoi facultatea de arhitectura Ion Mincu din Bucuresti. Vara am sa am un job de model la Casasa de Moda din Iasi. In timpul facultatii am sa urmesz si niste cursuri de designer interior.Iar mai tarziu am sa devin designer vestimentar.

| FallenAngel_9312 a răspuns:

Solist vocal happy

| pupici_9914 a răspuns:

As vrea sa ma faca avocata!happy

| Ady_2758 a răspuns:

Fotbalist. aa da stai ca sunt!

Întrebări similare