| Cristinaaa4 a întrebat:

Ce youtuberi mi-ati putea recomanda? Dau funda :3

10 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Codrin Bradea - Satana (singurul român pe care îl urmăresc), Superwoman, nigahiga, Jenna Marbles, Miranda Sings, PewDiePie, MarziaCutiePie, Zoella.
Cam la aceștia mă uit eu. Vizionare plăcută!

| Morrígu a răspuns:

Levi.

| NikolasXD a răspuns:

The real red duh

| GamerulUnicat a răspuns:

Buna Cristinaaa4.Iti pot recomanda urmatorii youtuberi:IHatePink, TeddyYTB, damnedsky, MarioPanait27, GinoPanait etc etc...

| stefaniastefi a răspuns:

Tequila, Sector7, 10 lucruri, Zmenta, Doza de Hash, Satana, Bobospider.
Sper ca te-am fost de folos happy

| BruthalHeart a răspuns:

Romani:Tequila, Satana, Zmenta
Englezi:danisnotonfire, amaizingphil, funforlouis, bf vs gf, watch us live and stuff, smosh, pewdiepie, tyler oakley, jaimie world
Sper ca te-am ajutatwinking

| Jeezy a răspuns (pentru BruthalHeart):

Ai mai prostilaughing

| Jeezy a răspuns (pentru BruthalHeart):

Vlad coste, unguru bulan si mai era gaben dar el deocamdata nu mai face...

| Ally563 a răspuns:

Tequila, ItsAnca, Zoella, Doza de has, 10 lucruri, Tudi Popa si Cristina Kovacs. La acestea ma uit euwinking