| LoVeIsMyAir a întrebat:

Ce zodie esti?
Crezi in zodii?

13 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Peşte. Mi se potriveşte în sensul că îmi place apa, dar în horoscop nu cred. Mai ales că nu sunt decât 12 zodii,dacă erau câteva milioane poate erau şanse să cred, dar aşa... mi se pare imposibil ca milioane de persoane să aibă în acelaşi timp aceeaşi stare, să li se întâmple acelaşi lucru. E cam aiure. laughing

| Bibuşca a răspuns:

Sunt in zodia varsator si nu cred in asa ceva sunt minciuni zic eu pentru ca tot ce zice la zodii nu se intampla

| cristinna23 a răspuns:

Taur,si cred in zodii. caracteristicile mi se potrivesc de minune.tu ce zodie esti?

| hatze a răspuns:

Sunt copricorn si cred in zodii!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Fecioara
nu cred.

| amc a răspuns:

Leu
si da. cred in zodii

| Adiitza a răspuns:

Sunt LEU! Regele junglei happy Am sange albastru pai ce... laughing
Deci ce zice in ziar la sectiunea horoscop alea sunt numai aiureli
Am cautat intr-o zi horoscop alea alea si am dat de personalitatea zodiei LEU, 99% din ce zice este adevarat! Am ramas uimit! Acuma nu stiu ce sa zic coincidenta sau nu...

| OliverH a răspuns:

De ce as crede in prostia care spune ca pozitia aparenta a soarelui in raport cu constelatiile definite la intamplare in momentul nasterii mele imi afecteaza personalitatea?

| alinutzy19 a răspuns:

Scorpion.pana acum nu credeam in asa ceva dar am vazut si in biserica in jurul sf.ioan botezatorul simbolurile zodiilor. uneori se poate ca zodiacul sa ti se potriveasca...da si nu

| cosmin_7842 a răspuns:

Varsator

| αηηα a răspuns:

Eu sunt rac...

| vyutsuu a răspuns:

Balanta...tu ce zodie esti.si da cred in zodii