| KiddoC a întrebat:

Cei care au vazut Jigoku Shoujo, stiti de vreun site cu simulari ale Liniei Iadului? Am cautat, dar am gasit doar un video cu Simularea. Va rog sa para cat mai veritabil!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| KiddoC explică:

Pai cred ca ai inteles gresit. Sa stii ca eu nu cred in chestii din astea si oricum n-as face asa ceva: sa trimid pe cineva in iad. Sunt doar curioasa sa vad daca exista asa cev. Ma refer la un simulator!

| ely92music a răspuns:

Io nu inteleg un lucru... de ce va place sa va faceti asa ceva?! Auzi da cati ani ai? Ca am auzit pe inca un desptept cu asa ceva. Nu te supara pe mine dar... Alo fata / baiatul de Dumnezeu nu ai auzit? Dar de Isus? Ce e cu lumea asta?!