| ЖAngelOfLoveЖ a întrebat:

Cei care si-au facut tatuaje pe ambele maini cu desene complicate color, care este maximul de zile? poate sa tina unul si 2 ani? ca nu vreau neaparat permanent.dar as vrea macar 2 ani...sau 1.Care explica cel mai bine FUNDA!

1 răspuns:
| Roxxxxi a răspuns:

Buna. Am un prieten care are pe ambele maini mai multe tatuaje dar alea lui sunt permanente..Sincer poti merge la un salon de tatuaje sa intrebi acolo..Probabil nu o sa mai mergi la retusat