| Fuckwhoreseveryday a întrebat:

Salut,vreau sa-mi fac tatuaje pe ambele maini, si vreau sa stiu cat de tare doare..Adica sunt intepaturi, dureri sau cv de genu?

Răspuns Câştigător
| elllutza a răspuns:

Daca tu simti sa iti faci, fati.Nu mai asculta pe nimeni care te sfatuieste sa nu iti faci.Din pacate traim intr-o tara cu o mentalitate jalnica. tatuaj=golan, dar nu este chiar asa.De durut nu doare foarte tare, daca vrei cu adevarat induri

3 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Nu doare mai deloc stai linistit

| mihaibrasov a răspuns:

Nu doare atat de mult, problema e sa fi sigur ca vrei tatuaj. Pentru ca acolo raman si poate peste 10 ani o sa le urasti, si atunci ce mai faci? Gandeste putin in perspectiva.

| MadalinaaIoana a răspuns:

Parerea mea este sa nu iti faci.