| SunsetTrance a întrebat:

Cei care sunteti din Craiova sau cunoasteti zona, ce localuri, baruri, locuri imi puteti recomanda pentru a socializa si cunoaste persoane noi?

Nu prea merge sa abordezi pe strada sau in locuri aleatorii din ce am inteles, asadar caut un loc potrivit contextului.

Stiam de Steampunk, in 2018 am fost acolo si a fost frumos - am luat o invitatie gratuita prin OSACE (Organizatia Studentilor din Facultatea de Automatica, Calculatoare si Electronica).

De atunci, a venit si pandemia, iar multe s-au inchis sau si-au schimbat programul.

Va intreb pe voi acum: ce locuri pentru tineret, placute si populate, mai avem?

Ma gandeam sa merg in seara asta la unul dintre ele, dar nu stiu care organizeaza party (daca mai organizeaza vreun local in perioada asta, ca au explodat preturile la curent electric), si in plus nici nu am idei.

Caut sa cunosc oameni cu care ma pot imprieteni si in primul rand femei cu care sa pot conversa pentru a-mi iesi din zona de comfort.

Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Gigi777 a răspuns:

Nu cunosc in Romania, dar r/MakeNewFriendsHere merge, daca stii engleza