| papuciirupti a întrebat:

Cei de la compania blue air la bagajul de mana o sa ma puna sa platesc daca depaseste cu 1, 5 cm? este vorba despre o geanta nu un troler...pe cine am intrebat pana acum parerile sunt impartite, cei care spun ca nu trebuie sustin ca este un spatiu unde iti pui bagajul tau de mana si daca am o geanta evident ca o pot strange putin ca doar nu o sa o umplu pana nu mai pot nici sa o inchid...
voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine suni la compania blue air si intrebi, ce sa tot intrebi pe toti, si fiecare are altă părere, sună la firmă si ăia au un raspuns oficial, daca vrei, daca nu vrei stai si intreba i pe toti, inclusiv pe ăia din blocul tau.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Uneori depinde de angajatii aeroportului...
oricum daca intra in cadrul ala metalic nu e problema, chiar daca o inghesui

| papuciirupti explică (pentru suntserios):

Pai intra cu brio
problema e ca stau cam prost cu norocu' laughing)