| BananaSuparata a întrebat:

Cel mai mare vis al meu este sa ajung la new york sau in orase mai mari.Eu am mers acolo de mai multe ori si acum insfarsit tatal meu are oportunitatea de a ajunge acolo si in mai putin de 3 ani sa ne faca rost de vize si sa ne mutam acolo toata familia. Ce ziceti voi? Sa merg sau sa raman acasa? Intr-un fel nu prea as vrea sa parasesc tot ce am creeat in acest loc timp de 15 ani.Sa ne mutam acolo sau sa ramanem aici?

Răspuns Câştigător
| avrika07 a răspuns:

O sa-ti creezi o viata mult mai buna acolo eu in locul tau nu as rata o asa oportunitate inteleg ca tie greu sa te desparti de locul natal, prieteni, distractii ...etc dar acolo o sa duci o viata mai decenta