| giulia999 a întrebat:

Fetelor v-ati dori sa fiiti baieti? de ce? Baieti voi v-ati dori sa fiti fete? de ce?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Categoric, nu mi-aş dori să fiu băiat. Eu sunt mulţumită că sunt fată...

Eu cred că trebuie să fim fericiţi cum suntem.

6 răspunsuri:
| MysticWayz a răspuns:

Eu sunt fata. Si NU, nu mi-as dori sa fiu baiat, sincer. laughing
De ce? Pai :
1. Nu as mai avea parul meu lung si moale pe care il ador love struck
2. Nu as mai putea sa "barfesc" cu fetele sau sa facem petreceri in pijamale.
3. Ar trebui sa joc fotbal, mie una nu imi place sa ma uit nici la televizor, dar sa mai si joc! Aoolleu' laughing.
4. Cand voi creste, ar trebui sa ma bierberesc. OMG! laughing
5. Nu as putea sa'mi mai iau vreo 3 valize de haine cand plec undeva.
6. Nu as putea sa ma mai uit in reviste de fetee. x_x
7. Ar trebui sa'mi placa bereaa. Ouch.imi place doar cea cu lamaie. laughing Pentru ca nu e amara.
8. Nu as mai putea plange la filme. laughing Groaznic!
Cred ca sunt destule motive. Deci NU as vrea sa fiu baiat in niciun caz. Te'am pupat. happy

| traxes a răspuns (pentru MysticWayz):

Eu zic ca nu spui ca sti tu tot.adica hai sa o lom asa, 1)si uni baieti au un par chiar mai frumos ca al fetelor2)hehe nu sti ce petreceri au baietii3)nici mie nu imi place forbalul joc tenis sau basket sau chiar cv tenis de masa, unde nu fugi si sunt frumoase.deci pica si asta4)da,dar nu e asa rau, la asta te sustin5)hehelaughing3 e putin pentru un baiat care se respecte deci stai linistita.6)si baietii se uita la reviste de fete din curiozitate sau chiar de placere.7)nu neaparat.sunt multi baieti care nu pun gura pe alcool.8)eh,nu e adevarat.multi fac asta si aici recunosc la unele chare chiar le ador si eu.
deci rezulta ca ai un motiv.acum sa iti enumar eu dar mai pe romaneste sa ii zicem asa:
1)pe mine o data la 28 de zile nu ma doare burta si nu imi bat capul ca m-am patat.
2)pot face ce vreau, adica baietii nu sunt asa tinute sub aripa protectoare
3)nu indrezneste nimeni sa zica ceva de mine pentru ca am un nume ce pentru o fata nu prea se poate imtampla
si sa iti mai spun ceva.sti ce aveti voi in plus foarte depret.sentimentul de a fi mama.mult noroc si nu iti face o parere asa de proasta de baieti ca nu sunt rai de loc.
dai pm cand ajungi sa iti dai seama de ce am zis eu.salut

| MysticWayz a răspuns (pentru traxes):

Eu nu am o parere proasta despre baieti.winking Chiar pot sa zic ca am mai multi prieteni baieti decat fete, cu care ma inteleg super bine. laughing Unii baieti chiar sunt super de treaba. Eu doar am zis ca nu as vrea sa fiu baiat.winking

| Rebe97 a răspuns:

Mi - as dori sa fiu baiat! Ca sa pot sa - mi bat joc de toae panaramele laughing sa le... si dupa sa - mi bat joc de ele, de alea care merita, evidentwinking!

| becky2000 a răspuns:

E bine asa cum suntem

| traxes a răspuns:

Si nu, sunt multumit ca sunt baiat dar nu zic ca nu e ok sa fi fata