| Patyi a întrebat:

Cele mai smechere statusuri funda:*

6 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Foaieverdesolzidepesteuiteprostulcumciteste laughing

| YumiSukinanda a răspuns:

Hai sa dam mana cu mana cei cu 4 la romana si cu 2 la geografie da-o dra** de chimie

| ??????? a răspuns:

Dai si tu un sărci pe gugăl. ti-e greu?

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| TraficDeViSe a răspuns:

Poftim

Sa se oftice toti dusmaniiiiii \:d/ Ca te am pe tine mamii :*! Luv ya;;].

Uneori stau şi ma gândesc Doamne`! love struck Nu ştiu cum să`I mulţumesc pestru tot ce a făcut! love struck mi-a dat curaj să fiu cine astăzi sunt :*.

Uneori e chiar şi mama mea :X Mă alintă mă răsfaţă cât se poate :* şi`mi dă şi pumni să mă trezesc la REALITATE!

Dacă toate au trecuut` thinking De ce nu ar trece si asta? batting eyelashes oh go on

E doar o falsă stare oh go on Pe care o aveai happy Dar mă minţeai chiar şi când mă priveaibatting eyelashes!

Lasăă` timpul trece … Oricum nu pot să`l oprescwinking.

O vezi? Nu e tristă chiar deloc. love struck Zambeşte suav smug, are privirea de foc! E fericită şi o ştii bine. Dar ea deja nu se mai gandeşte la tine!;;]

Fericirea`I cântărită în baloOane de săpun love struck Ele se sparg când visele ţi se prefac în scrum. :-s

♥ Ai grijăă d ea pentru că ea e doar odatăă smug si n`o s`o mai vezi NICIodatăă NICIodatăăbatting eyelashes

♥ Ea nu e genuu` ăăla! Ea e genuu` ăălalalt! day dreaming

Viata e frumoOasăă` love struck şi fără eFecte speciale!;;] ]

♥ Ai aflat într`un final că … şi diamantele se sparg! batting eyelashes

Să poţi fi la fel când totul e schimbat Să poţi fi indiferent când totul te-a marcat happy

N`o să mă schimbe nimeni niciodată! love struck Am rolul principal. De fetiţă răsfăţată love struck

Şi o vezi cum vine smug, cu mersul ei de felină love struck Fiţele de divă tongue Vezi că îţi curge nişte salivăhee