| a1n2d3r4e5e6a7 a întrebat:

Buna as vrea si eu niste statusuri smechere Funda:*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| SDana a răspuns:

Statusuri smechere sau de fite am gasit aici http://www.chetuieste.ro/statusuri-de-fite.html

| anca377 a răspuns:

Crezi in dragoste la prima vedere sau mai trebuie sa trec o data?

| DeeaLovee15 a răspuns:

Spui că e puştoaică şi nu-ţi place aşa, dar aşa cum e ea ţi-a furat inima. Cât vrei tu să pari de gigolo când ii vezi ochişorii iţi piere chefu' de`a face mişto.
Cu pielea mea bronzată pun pasiune, vorbesc urât dar fac numai lucruri bune.
Buzele ei sunt wallpaperul tau pe mobil. E poza ce`o are principala pe profil. Cand te saluta`ti spune pup la tine kiss. Ii declari iubirea`n doua puncte ics! love struck.

| Lui_PitiKa_1997 a răspuns:

-Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

-Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

-Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

-Multi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

-Nu incerca sa ma judeci dupa aparente, Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente

-Am invatat sa iubesc tot ce era al meu, Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

-Barfa'i pentru prosti, deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza, in lumea printeselor nu exista rautate

-Are impresia ca eu stau sa il astept, dar de fapt eu ma indepartez incet.•

-Toate Curvele Se Cred Neveste Daca Au Stat O Noapte Dedesubt Si Doua Peste oh go on•

-Eu inca plang, tu inca plangi Sa vii s-o facem impreuna Eu vreau sa fug, tu vrei sa fugi Sa disparem o saptamana Nu te-nteleg, de ce dureaza asa de mult Ca sa ma uiti Si s-o iei de la-nceput.•

-Să pui sentimente într.o relaţie? în ziua de azi băieţi se uita doar la forme, hai să fim serioase, rar găseşti un băiat care să ţină la tine! oh go on•

-Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...•

-Barbatii sunt ca si conexiunea Bluetooth: atunci cand esti langa ei raman conectati, dar atunci cand esti departe cauta noi dispozitive.•

-Te mai bag o data-n mata, te pup si am plecat! devil•

-Ti-as spune sa te duci dracu', dar nici atat nu stii sa faci... •