| ℜëßëℓå a întrebat:

Ceva idei de tinute si machiaj stil emo? ( Pentru Halloween :X )

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Imbracata toata in negru, unghii negre, ruj negru si parul in ochi. Eu am cautat pe la toate magazinele cutit de plastic ca sa'mi "tai venele" dar nu am gasit

| YoChriss a răspuns:

Buna! Am eu o idee: fata alba si pe la ochi si gura cu negru.

| ℜëßëℓå explică (pentru YoChriss):

Da, mersi, dar stiam si eu de asta straight face Ma refer la niste tutoriale cu ceva mai complicat sau ceva de genul asta.

| YoChriss a răspuns (pentru ℜëßëℓå):

Atunci uita-te la toate pozele astea: https://www.google.ro/......ps?/search Si elegeti una care-ti place si incearca sa o faci.