| SDavidS a întrebat:

Ceva noutati despre Samasung Galaxy Note 2 nu stie cineva?

3 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Eu am auzit ca se va incarca de la soare sau wireless... Si ca o sa iti recunoasca moaca.

Dar ma astept sa imi faca singur cafeaua

| deeyuu a răspuns:

Camera foto 8 mpx; memorie interna 16GB; android 2.3; Wi-Fi; GPS; ecran senzitiv are; 800x1280 pixeli; dimensiune ecran 5.3 inch; numar culori ecran 16000000; procesor dual core 1. 4GHz ARM A9. timp de convorbire pana la 6 ore si 25 min; daca mai vrei si alte informatii(despre altceva legat de el )intreaba-ma doar

| SDavidS explică (pentru deeyuu):

Da sate e note-ul eu vreau Note 2!