| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Heiii. Am nevoie de o parere.Voi ce ati alege ...Samasung Galaxy S4, sau Samsung Galaxy Note 2? ...Eu am Samsung galaxy note 2. dar, ma refer la performante, Sunt multumita de el.dar as vrea sa imi iau un S4. ce ziceti? sa raman pe note 2?

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Expirat? Face fata cu brio jocurilor noi aparute si o sa mai faca fata si celor aparute in urmatorii 3-4 ani

7 răspunsuri:
| Dennisz a răspuns:

Pai iti poti lua S4.
Este foarte bun ca specificatii, ai accesori frumoase la el, plus de asta este un smartphone "la moda".
Pe cand Note 2 este deja "expirat".

| Dennisz a răspuns (pentru hp8510p):

Da, dar nu se compara cu S4.
S4 este mult mai compact si util.(parerea mea)

| SuperGirl122222222222 explică (pentru Dennisz):

Multumesc pentru raspunsuri. Mi-am luat Iphone 5s. Si am pastrat si Note-ul. Il am de 3 luni, si sunt multumita.big grin

| Dennisz a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

Sa le folosesti cu placere!

| hp8510p a răspuns (pentru Dennisz):

Expirat? Face fata cu brio jocurilor noi aparute si o sa mai faca fata si celor aparute in urmatorii 3-4 ani

| danyel2012 a răspuns:

Da mi se pare bun si S4 eu zic sa faci o schimbare!

| RaresXD a răspuns:

Parerea mea este sa mai astepti sa apara telefoane mai noi deoarece Note 2 este un telefon bun si nu ar avea sens sa il schimbi cu un S4 la momentul actual ( diferenta dintre ele este doar de o generatie )
Asa ca in concluzie nu merita sa il schimbi.

| Habașescu_Cătălina_1999 a răspuns:

Poti sa-ti iai si Galaxy S4, dar sunt telefoane cu mult mai performante ca acestea.