| GeOrGeNuSh a întrebat:

Cind va plictisitzi ce faceti?big grin
Ca pe mine ma ia draciiat wits' end!big grin
Acm voibig grinbig grin!

13 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bine că nu te IAU...ci doar te ia...

| Silvia a răspuns:

Nu inteleg cum se pot plictisi unii oameni cu cata tehnologie exista laughing)

| crisS a răspuns:

Ieshi afarawinking daca nu cu prieteni ai putea iesi la agatatwinking

cand ma plicti asta faclaughing

bafta! si lasa plictiseala

| aneta a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ajung sa ma plictisesc de plictiseala.tonguelaughing

| lifeForJesus a răspuns:

Ma joc pe comp halo, sau alte jocuri... daca nu, plec prin oras...ma plimb cu masina...tongue

| lifeForJesus a răspuns:

Sau mai bine ma bag la o bere cu Encore si okei...

| Encore a răspuns:

Trebuie sa beau o bere...

| domidoc a răspuns:

Citesc intrebarile de pe TPU.Si la unele raaad...si raaaad...si raaad.

| okei a răspuns:

Eu, vreau sa beau o bere cu Encore

| andrreea a răspuns:

De obicei cand ma plictisesc...ies afara sau intru pe TPUhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ASCULT MUZICA cel mai frecvent sau citesc ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Plictiseală? Doamne, de când o caut și fuge ca o nălucă!
Sunt într-o continuă mișcare până o să mă ia radarul într-o bună zi ori noapte, cine știe?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma plictisesc ma uit la T. V sau ies afara sa ma plimb cu prietenii.