| alexandra1111111 a întrebat:

Cine a citit cartiele micutele mincinoase de sara shepard? Merita citite....cine imi da o recenzie si despre ce e vorba? Ce se intampla in primul volum?

3 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Cred cu tarie ca serialul este mult mai bine construit decat cartea. Deoarece traim in aceasta epoca a SF-urilor si a dramelor proaste transpuse suficient de bine in seriale. Amintim cazul "The vampire diaries". "Pretty little liars" (de serial vorbesc) este foarte captivant, deoarece imbina intr-un mod inteligent, misterul, suspansul, inclinatia spre horror, de ce nu, dar si drame si iubiri adolescentine. Recomand.

| Amelya02 a răspuns:

E mai simplu sa te uiti la serial!

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Sunt foarte frumoase, dar daca nu ai chef de citit te poti uita pe vplay (dar prima data trebuie sa-ti faci cont) dai pe colectii si scrii Pretty Little Liars
Este vorba de un grup de fete care isi cauta prietena disparuta pe nume Alison si care primesc mai multe mesaje de la A.....Mai bine te uiti la film, vreau sa te tin in suspans!

Funda?