| Summer5505 a întrebat:

Despre ce este vorba in Micutele Mincinoase de Sara Shepard?

2 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Despre 5 fete care erau cele mai bune prietene, iar una dintre ele dispare fara urme, iar peste un an ii este gasit cadavrul. Iti sugerez sa vezi serialul Pretty Little Liars, e o ecranizare dupa carte. Serialul e foarte bunhappy, cat despre carte nu pot sa-ti spun prea multe pentru ca n-am citit-o, dar am auzit ca este reusita.

| AlexxaR a răspuns:

Aici pot citi cartea, online, dar inca nu e gata, incerc sa o scriu cat de repede pot.
http://www.wattpad.com/story/5116320-micutele-mincinoase-sara-shepard