| Slavian a întrebat:

Cine a fost la mare anul acesta?
Imi puteti da o oferta sau denumirea la o pensiune unde as putea sa ma cazez(nu conteaza statiunea, Romania sa fie)?
Pretul sa fie cat mai mic si camera sa fie dubla happy
Multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| IsabelaBianca a răspuns:

Cu siguranta cele mai bune preturi la cazare le gasesti in Vama Veche. Preturile de cele mai multe ori se negociaza, astfel incat daca ai putin spirit comercial (ca sa nu il numesc tiganesc big grin) poti beneficia de ceva foarte ieftin. Distractia e pe masura (ca doar esti in Vama) plus ca zilele astea se desfasoara Stufstock-ul, unde ai ocazia sa ii asculti live pe cei de la E. M. I. L, Zdob si Zdub, Urma, Trooper, etc. De mancat...se mananca bine si in Vama la preturi accesibile (pentru fani, sa nu uitam cea mai buna shaorma big grin). Plus ca esti la 2 pasi de 2 Mai si la inca alti cativa pasi de Mangalia si celelalte statiuni.

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Eu am stat la Pensiunea Andra din Costinesti si am dat 80 RON/noapte. Camera arata super, iar pensiunea e fata in fata cu epava, la cativa metri de plaja. Uita-te pe net sa vezi daca iti place! big grin

| arysa a răspuns:

Am stat la privat la o babuta cu 50 lei pe noapte. Nu avea camera dubla dar si un prieten de-al meu a stat tot la o babuta tot cu 50 de lei si cu camera dubla.Camere se gasesc daca stii sa negociezi.(asta in statiunea Mamaia), plus ca in satul de Vacanta sunt oferte f accesibile pentru masa:cu 12 lei mananci felul 1, felul2, iti da paine si un pahar cu bere/suc/vin; sau la o autoservire preturile sunt f mici:unh piure 1, 5 lei, friptura-4 lei, ciorba-3, 5lei, etc.

| ♥Iulicious♥ a răspuns:

Pai eu iti recomand sa mergi la Mangalia ca preturile sunt ft accesibile pentru toti si mai ales cai iefin cam tot. Daca doaresti cazare ieftina in gara gasesti plin de oameni care ofera gazda si cu mancarea nu-ti fa griji ca cu 15 lei poti manca bine dar sa si sa bei. eu iti sugerez sa mananci la restaurantul Callatis e ft buna mancarea acolo si daca doresti sa mananci o pizza buna te sfatuiesc la EL GRECO e mai jos de Callatis si acolo face pizza ft bine si iti spun ca e ft ieftin ca vb aia merg de 13 ani aici in statiunea asta si mie imi place sunt oamenii ft primitori. Acum alegerea iti apartinewinking