| loundy a întrebat:

pe 1 as vrea sa plec la mare cu niste prieteni, ati putea sa imi dati niste numere de tel, daca ati stat la gazda si ati fost multumiti? Suntem 4, vrem sa stam toti, nu conteaza daca e camera de 2 punem saltele:-D. Nu conteaza statiunea, doar mamaia sa nu fie. Pretul sa nu depasasca 40 de lei de persoana pe noapte, si daca ar fi si cu aer conditionat ar fi ideal. Multumesc anticipat:-)

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Am pe cineva dar e 80 de lei pe noapte, parca, nu mai stiu sigur. 40 de lei e mult prea putin as spune.

| loundy explică (pentru Seby90):

80 de lei de persoana sau camera?

| Seby90 a răspuns (pentru loundy):

Camera...

| loundy explică (pentru Seby90):

Aaa e bine asa, dar ai putea te rog sa imi dai mai multe detalii? Statiunea, nr de telefon eventual.

| Seby90 a răspuns (pentru loundy):

Nu e in statiune, e in constanta, 15-20 de minute distanta de centru.