| dakrismak a întrebat:

Cine crede ca oracolul de aici este o prostie? pentru ca astia foarte usor dupa aia te pot cunoaste si pot trimite date despre tine mai departe. referitor si la operratia de apendice. se poate face foarte usor dupa aia un sondaj si sa apareti la tv happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce teorii ale conspiratiei? ce date despre tine? unde sa le trimita? cine si ce sa faca cu ele?

| Kriss96 a răspuns:

In primul rand nu stiu cati de aici raspund cu sinceritate. Si apoi intrebarile oricum sunt stupide. N-au ce date sa obtina. Nici la intrebarea cu luna in care esti nascut n-au ce scoate cine stie ce. O sa stie luna si gata. Mai departe sa stea sa ghiceasca cine vrea daca esti tu nascut in 1980 sau 1999. Iar TPU nu e gen Facebook. Aia de la Facebook sunt mai periculosi pentru ca ei stiu si unde ne aflam in orice moment (telefoanele au GPS si mai exista si check in). Pe TPU n-are ce sa se intample, iar intrebarile sunt oarecum distractive uneori.

| Wehrmacht a răspuns (pentru Kriss96):

Stai linistit ca si TPU poate fi folosit pentru localizarea ta.

| Madayna a răspuns:

Doamne fereste laughing N-are ce date sa-ti dea ca doar nu spui unde stai si apartamentul.

| SweetLoolyPoop a răspuns:

Nu cred.