| anonim_4396 a întrebat:

Referitor la testele acelea de pe facebook - raspunsurile bifate de tine sunt stocate pe undeva? Ca sa le foloseasca pentru publicitate personalizata? Aud tot felul de povesti despre cum colectioneaza astia date despre utilizatori, au avea voie sa faca asa ceva?

1 răspuns:
| raluca_2686 a răspuns:

Din cate stiu daca iti faci un test lor le raman datele din profilul tau de facebook... sper ca raspunsurile nu le colecteazabig grin

In momentul cand iti faci testul iti apare un text in care iti spune ca datele tale raman la ei dar probabil ca au voie sa le ia atata timp cat te anunta asta.