| HEYO.ro a întrebat:

Cine credeti ca este cel mai bun sportiv din Romania?

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dieter Nisipeanu la sahwinking

daniela
| daniela a răspuns:

Fiecare ramura sportiva are reprezentantul ei la gimnastica de departe Nadia Comaneci, la tenis de camp Nastase, La fodbal Hagi, la handbal Cristian Gatu, la caiac canoe Pataichin si asa mai departe... eu zic ca asa trebuie pusa problema

leonardk
| leonardk a răspuns:

Toti cei care muncesc din greu si care iti dau motiv sa spui oriunde si oricand cu mandrie, ca esti roman.

| HEYO.ro explică:

Am facut si un sondaj pe HEYO.ro, puteti vota aici: http://www.heyo.ro/concursuri/cel-mai-tare-sportiv-roman.html

Laur
| Laur a răspuns:

Singurul lucru pe care il au in comun ramurile sportive, deci singurul parametru in functie de care se poate compara, e imaginea adusa Romaniei. In cazul asta as zice Lucescu senior, fotbalul e printre cele mai populare sporturi, iar Liga Campionilor e spuma spumelor happy

| dreamerlainen a răspuns:

Constantina Dita Tomescu e cea mai buna la momentul actual, parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

YO sunt

| ivascopavel a răspuns:

Mutu

| ghiducconstantin a răspuns:

Mutu.cred. ca. Este omul. golului in orice moment.Si in orice moment.SI.la echipa lui de club.Si la nationala romaniei.Si.nu mai .Spun.ca si colegi lui.de Ehipa. sunt. sportivi si fotbalisti de nota.10.hai romania.