| crisbebe a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige prezentarea de moda? Bernada sau Victoria?
funda pentru cine zice corect

4 răspunsuri:
| iFollowRivers a răspuns:

Eu cred ca Victoria.sa speramhappy

| Ionela78 a răspuns:

Buna.Eu cred ca victoria.Desi am o indoiala, deoarece ai vazut ce modele faine a facutLuciano Feretti.cel putin sper sa se faca bine victoria si sa castige, si pipino sa nu semai enervezelaughingDar DA! Victoria castiga!

| Ionela78 a răspuns (pentru Ionela78):

Si...Bernarda a castigatlaughingpacat...dar nu ca dura mult,adica o sa inceapa victoria sa castige si in plus,a castigat deoarece era leonela, daca nu era ea, victoria castiga!

| SaveTheNature a răspuns:

Victoriaa100% big grin