| HermioneLove a întrebat:

Cine e fan/a ADEVARATA Harry Potter si vrea sa-mi dea id-ul lui/ei de mess sau cont de facebook(daca are)ca sa putem vorbi, sa ne trimitem poze si chiar sa ne facem un fan-club HP. love struck
Nu prea cunosc fani Harry Potter si vreau sa vad daca sunt pe TPU. big grin

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Citisem jumate din seria Harry Potter inainte sa te nasti... oricum e bine ca inca mai sunt persoane care citesc cartile desi exista filmele... asta in cazul in care le-ai citit sper alfel nu prea ai putea sa te numesti fan. Ca sa iti raspund la intrebare cauta pe google Darkmark si o sa gasesti o gramada de copii de varsta ta sau ceva de genul.

| summergirl25 a răspuns:

Rebecca.simina@yahoo.com
Facebook nu am!