| smile20000 a întrebat:

Cine e fan harry potter? Ce carte va placut cel mai mult? Dar film? Care este fersonajul vostru preferat?

8 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

O verisoara de-a mea este absolut inebunita dupa harry potter. Are acasa toate cartile cu el. Il iubeste are o gramada de postere cu el.

| ZoeyMe a răspuns:

Eu sunt fan! Am citit toate cartile si sincer nu pot alege una.Filmul.nu stiu parca primele 3 au fost mai bune, iar personaj cred ca Fred si George.

| fdhgcvnb a răspuns:

Mi-au placut toate cartile in egala masura presupun, desi este evident ca autoarea s-a autodepasit cu fiecare noua carte publicata.filmele la fel.personaje imi plac multe, insa pers meu favorit este fara indoiala sirius black.

| Mefist0 a răspuns:

Filmul care mi-a placut cel mai mult, in afara de "HARRY POTTER AND THE DEATHLY HALLOWS" este "HARRY POTTER AND THE GOBLET OF FIRE". Pesonajul meu preferat este personajul preferat al tuturor happy Harry, dupa care Ron, Hermione si Severus Snape.

| Zoxxx a răspuns:

Imi place mult Harry Potter. Mi-au placut toate filmele. Carti? thinking hmm... " Harry Potter si Ordinul Pheonix", " Harry Potter si Talismanele Mortii " happy
Personaj preferat? Ron Weasley love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place Harry Potter cu totul love struck
Si carti si filme si personaje.tot tot tot big grin
Cel mai remarcabil personaj e evident Severus Snape, iar ca film, cred ca al 8-lea, ca doar a doborat toate recordurile la incasari! Cartea la fel...tot a 7-a. Dar, de fapt, mie imi place tot ce tine de HP.

De Pottermore stiti?

| HarryJames a răspuns:

Eu! Personajul preferat: Ginny Weasley happy

| Pyty_3503 a răspuns:

Mie imi place cartea Harry Potter si ordinul pheonix iar personajul care imi place este Harry Potter.