| HermioneLove a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din Harry Potter si de ce?

Răspuns Câştigător
| Cineva3 a răspuns:

Personajul meu favorit? Hmmm...pai sa vedem. Imi place foarte mult Hermione pentru ca este ambitioasa(in anul 3 la Hogwarts a aplicat la toate materiilehappy ) si desteapta. Harry imi place ca este curajos, Ron imi pare simpatic si se vede ca este un prieten adevarat. Pot sa spun ca imi plac majoritatea personejelor (in afara de Draco, Crabbe, Goyle si restul celor de partea intunericului) big grin

1 răspuns:
| arrriadna a răspuns:

Hagrid si profesorul Plesneala