| Puffy729 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din Harry Potter?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love them all! big grin
Cel mai remarcabil, cel mai complex, e fara indoiala Severus Snape.

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Hermonie Granger

| Puffy729 explică:

Draga Keyna, stiu si mie imi place Plesneala, dar mi-a placut de el doar din 7, cand am aflat ca a fost cel mai bun prieten al lui Liy, si ca de fapt e bun... si awwwww, mereu im vine sa plang cand aud discutia asta dintre Plesneala si Dumbledore:
"After all this time?"
"Always..." :x

| Keyna a răspuns:

Severus Snape, si nu pentru ca e "la moda" sa-ti placa de Plesneala.L-am placut inca din al-II-lea volum al cartilor. Desigur ca in cartea a-VI-a am fost socata sa vad ca l-a omorat pe Dumbledore.

"After all this time?"
"Always."

| EmilyWasHere a răspuns:

Mie imi place de toti!

| R0XANNE a răspuns:

Hermione Granger & Harry Potter

| améliee a răspuns:

Snape, pentru ca este cel mai controversat personaj.

| DracoMalfoy a răspuns:

Draco Malfoy, Hermione Granger si Ginny Weasley

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Hormonica!