| anonim_4396 a întrebat:

CINE ESTE CEA MAI TARE PERSOANA DIN NARUTO?

15 răspunsuri:
| Giuly_3112 a răspuns:

N2paul nu! este Naruto si Sasuke!

| Giuly_3112 a răspuns:

Eu cred ca este Naruto pentru ca: el e personajul principal in primul rand si are in el vulpea aia laughing
si sasuke: pentru ca si are ceva"demon" laughing in el

| kayura a răspuns:

Naruto, doar este personajul principalwinking

| amstaff a răspuns:

Mai vb cand mai cresti!

| n2paul a răspuns:

Naruto, iar dupa el Pain.

| jamesbond a răspuns:

DathVader

| Dragoselgwns a răspuns:

NARUTO LOGIC :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naruto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naruto

Răspuns utilizator avertizat
| GoLoveYourself a răspuns:

Naruto evident

| Asami a răspuns:

Daca ''tare'' se refera la misto, atunci depinde de gusturi, dar daca se refera la puternic, atunci e Naruto, desi trebuie sa vedem daca reuseste sa ii bata pe Obito (care e Tobi) si pe Madara combinat cu Hashirama (da, Madara e in viata pentru ca Kabuto l-a adus la viata cu Edo Tensei, iar cand a incheiat tehnica, Madara a scapat de sub ea si a ramas in viata... Mai vorbim dupa ce citesti mangabig grin).

Răspuns utilizator avertizat
| Arihanna a răspuns:

Naruto tongue

| mosorogu a răspuns:

Neji hyuga 2 motive: imi place jutsu opt trigrame 64 palms si pentru ca-mi place byagukan