| anonim_4396 a întrebat:

Cine este detinatoarea cupei mondiale in prezent?

Răspuns Câştigător
| rodik a răspuns:

La fotbal este Italia.

9 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Italy.

| Ea12345 a răspuns:

Da, la fotbal ma refeream.Multumesc tuturor pentru raspunsuri!happy

| Alex_7297 a răspuns:

@mădă, finala aia a fost în campionatul European, finala campionatului mondial a fost Italia-Franţa, atunci, când s-a retraz ZIDane.happy

| MoreTime a răspuns:

Italiiiaaa daca e cupa mondiala FIFA...
Daca e cupa mondiala la strans peturi de pe afara sunt tiganii si unguriibig grin...

| breed a răspuns:

Cupa mondiala la ce?

| andreii2 a răspuns:

Italia>>detinatoarea Campionatului Mondial(a jucat finala cu Franta)
Spania>>castigatoarea ultimei editii a Campionatului European

daca te referi la fotbal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma gandesc ca te referi la fotbal. Daca imi amintesc bine Spania, meciul final a fost Spania-Italia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Campionatul_Mondial_de_Fotbal_2006
greseala mea, m-am cam lasat de fotbal :-P

| aureluuu a răspuns:

La fotbal presupun si e Italia, inca nu a fost finala din 2010