| mayXangel a întrebat:

Cine stie ce se intampla in continuare la serialul NINI de la disney channel? Dupa faza cand urma tomas sa-i zica selinei "DA" sau "NU"

5 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Tomas spune 'da'. Dupa aceea se mai gandeste in autocar si vrea sa se intoarca si in ultimul episod se casatoreste cu NiNi...

| NikoIsDirectioner a răspuns:

I spune da dar se gandeste continuuuuuuu la NINI iubirea vietii lui! fundita daca tziam fost de ajutor...

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Inca nu a dat un raspuns pentru ca s-a terminat episodulwinking

| mayXangel explică:

O intrebare pentru Pinky(mai ales):da, mersi am inteles.
Insa ajunge cineva sa vada caseta aia cu nini-nikolas?

| PinkyVenus a răspuns:

Spune da apoi cred ca ai vazut si u ce s-a intamplat in epurmatoare thomas e iar ambs dar thomas o sa divorteze de celina vaAND PE CASETA AOIA CARE A FCTO eva(infirmiera) si sati ic si cm A ajuns la el deci nini se trezise intr-o noape si era satula de minciuni...isi pune peruca pe cap si se filmeaza cerandusi scuze si dandu-si jos peruca apoi cred ca viki o luase pe cealalta casetasi i DATO LUI NINI apoi sau grabit ca imd venea thomas si leau lasat pe amandoua acolo celina a vnt la el si l-a intrebat nu stiu apoi a vnt victor iar tomas la pus sa leaga care so isa el si care victor victor a aleso pe aia cu nini (fara sa stie cei pe ea ) apoi a aparut nini au vb nu stiu ce iar victor a aruncat in sus caseta ca sa se dea mare si a scapato in apa iar thomas s uitat la filmaria cu eva cand zice aia despre celina si merge in camera ace crize ii sparce fotgrafia lu celina si vine cici il intreaba dc e asa trist... iar el zice ca n-are nimic si celina eraa dsa inscrie copii nu stiu unde la un internat presupun apoi cand a vnt acasa cea tipat la ea ca m-am si speriat.