| Bizzle a întrebat:

"Cine-i prietenul tuturor, nu-i al nimănui" Ce părere aveţi? Credeţi că este adevărat?

Răspuns Câştigător
| SpookyKid a răspuns:

Pai daca incerci sa te intelegi bine cu toata lumea nu inseamna neaparat ca nu ai cativa prieteni car sunt mai apropiati...desi exista multe persoane care au cateva sute de prieteni in lista de contacte dar pana la urma nimeni nu este prieten adevarat, trebuie sa faci diferenta dintre un prieten si o cunostinta, pentru ca prieteni iti pot deveni cei mai mari dusmani!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat