| verypanda a întrebat:

Cine imi da cate un rezumat pentru fiecare volum din Ciresarii? As dori daca se poate deasupra fiecarui rezumat sa scrie si numarul volumului. Dau Cea Mai Mare Funda! Multumesc!happy

3 răspunsuri:
| verypanda explică:

Eu le citesc doar ca nu ma pricep deloc sa fac rezumat la cartile mari.

| B343 a răspuns:

Pe clopotel ( la educarie, referate si cautare )... funda?

| Dolceboy a răspuns:

rolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor) si ce facem impartim nota aman2? pune mana si fa tu si asa iti ramane si in cap offf internetul asta, noi rupeam bibliotecile si voi ast de la alti pe TPU laughing;laughing