| silvipisicutza a întrebat:

Vreau si eu rezumatul volumului 1 din ciresarii de C. Chirita. Daca se poate nu linkuri...

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| creata13 a răspuns:

Mai bine citesti cartea, pentru ca nu stii ce pierzi.E o carte foarte frumoasa si e mai bine sa citesti toata cartea ca sa intelegi mai bine despre ce este vorba.La inceput e putin mai greu, deoarece nu stii personajele, dar apoi e foarte frumoasa.Chiar merita sa citesti cartea, nu doar rezumatul

| silvipisicutza explică (pentru creata13):

Cartea am citit-o dar nu imi vin idei pentru rezumat...tongue