| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Cine imi mai da si mie un site cu muzica pentru hi5 cu pornire automata? Inafara de site-ul ala care il stiu toti.

Răspuns Câştigător
| VariantaVerde a răspuns:

Www.muzicahi5.com sau www.muzicahi5.ro nu mai stiu exact care da e foarte simplu copii linkul la mel de pe youtube il pui in prima casauta de pe site apoi setezi marimea cat de mare vrei sa fie casuta ...si dai sati genereze un link si copii linkul ala si il pui la comment la poza:)
e foarte simplu:) si sper sa ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aici un playlist http://rlsp11.blogspot.com facut pe un site e gratis si poti introduce pana la peste 1000 de melodii in fiecare zi sau edita sper ca am fost de ajutor