| MRC14 a întrebat:

Cine imi poate da niste statusuri triste daca se poate noi?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Last13Lucky a răspuns:

Cel mai bun sex oral este cel care mi-l face gura lumii,
Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o persoana esti intreaga lume,
Cea mai buna metoda pentru a evita dezamăgirile este să NU astepti NIMIC,
E amuzant cum te pot vorbi unii pe la spate cand singurul lucru pe care.l stiu despre tine e numele.Mai cauta si tu pe net thinking

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Nici durerea nu o mai pot simti.
Oh, God, wake me!
Nu da buzz, ca ma arunc.
Urinez pe viata, lume, societate, Noua ordine mondiala, americani, unguri, rusi, prostitutie, Constitutie, inteligenta si pe tine.