| Zuzulina_9287 a întrebat:

CINE IMI POATE DA O LISTA CU 20 DE LUCRURI DE FACUT IN VACANTA?

cele 20 de lucruri care sunt adecvate si le pot face.

cele mai distractive si mai frumoase primesc o fundita mare mare de tot!

Răspuns Câştigător
| alex20dica a răspuns:

1. poti merge la strand
2. poti merge la mare
3. poti merge la munte
4. poti merge la gratar
5. poti sa dai o petrecere in pijamale
6. poti sa mergi prin parcuri cu prietenele tale
7. poti sa te uiti la filme hororr
8. poti sa mergi in oras
9. poti sa vorbesti pe mess
10. poti sa chemi prietene la tine
11. poti sa asculti muzica
12. poti sa te uiti la televizor
13. poti sa citesti o carte
14. poti sa mergi la Mall
15. poti sa merge la cursuri de dans
16. poti sa joci volei, handbal
17. poti sa te joci pe calculator
18. poti sa mergi sa te bronzezi
19. poti sa mergi cu prietenele la o pizza
20. poti sa te joci cu animale de companie

Cam atat...
Sper ca te-am ajutat.

10 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

-Mergi la film
-Mergi la picnic
-Mergi cu bicicleta
-Ascultat muzica
-Banjey jumping
-Sporturi
-Te poti uda cu prietenii ( cu sticle)
-Mergi la mare
-Mergi la munte
-Te intalnesti cu prieteni
-Jocuri video
-Mergi la piscina/strand
-Divertisment -social, jocuri, televizor, console etc etc
-Sa te dai cu rolele
-Flirtezi laughing
-Bowling, biliard...
-Mergi intr-o tabara!
-Mergi la concerte
-Te poti juca cu animalele
-Distreaza-te!

| Diiiiiia a răspuns:

1.Sa iesi in oras cu prietenii;
2.Sa mergi la mar sau la piscina sau la strandlaughing;
3.Sa mergi pe cateva zile la o prietena si sa va distrati;
4.Sa te joci cat mai mult cu prietenii;
5.Sa mergi la cumparaturi;
6.Sa mananci inghetata;
7. Daca ai rude la tara viziteazale si fa-ti pieteni acolo, pentru a putea petrece timp cu ei;
8. Oranizeaza petreceri in aer liber cu prietenii;
9.Mergi cu familia in diferite excursii pe week`end sau mai mult;
10.Mergi cu prietenii cu cortul`;
11.Joaca jocuri cat mai haioase[Eu impreuna cu prietenii mei, cand e o canicula maaaare afara, mergem intr-o poienita si ne udam cu apalaughing ]
12.Canta, danseaza;
13.Cheama`ti prietenele peste noapte si faceti o petrecere in pijamale;
14.Plimbate cu rolele/bicicleta seara impreuna cu prietenii, vei vedea cai minunat. Iar daca nu iti place sau nu ai bicicleta sau role, poti face putin cross prin parc cu ei.
15. Poti merge intr-o tabara cu scoala, sau cu un grup.
...Si cam atatea stiu...
Sper ca te-am ajutatbig grin
:***:**:*
Te rog mult mult muuuuuuult funditaaaablushingblushingblushingblushingblushing
:X:X:X:X::X

| adi4ever a răspuns:

1)sex
2)dragoste
3)sex
4)dragoste
5)sex
6)dragoste
7)sex
8)dragoste
9)sex
10)dragoste
11)sex
12)dragoste
13)sex
14)dragoste
15)sex
16)dragoste
17)sex
18)dragoste
19)sex
20)dragoste

| AnaMaria42312 a răspuns:

1.creezi un dans

2.compui o piesa pentru acel dans

3. faci un filmulet haios happy

4. faci tumbe in fiecare zi timp de 2 ore laughing

5. dimineata iesi afara si te plimbi

6. dupa-amiaza suni o prietena si faceti karaoke laughing

7.joaca-te de'a "coaforul" (desenezi in fiecare zi care o frizura care iti vine in minte)

8.cheama o prietena, legati-va amandoua la ochi si rujati-va una pe alta laughing

9.mergi afara cu cineva si jucati ceva (volei, tenis si te mai gandesti tu happy )

10.inviti prietenii sa mearga cu tine la strand sau undeva unde sunt bazine cu apa big grin sau cu familia ~

11.gateste ceva original big grin du-te in bucatarie si vezi ce gasesti ~ cu putina inspiratie o sa iasa ceva big grin ~

12. picteaza ceva happy uita-te la o opera de arta si ia-ti un model big grin sau poti face si ceva original ~

13.seara poti sa, mergi cu o prietena / un prieten sau cu mai multe persoane la un restaurant sau la un club ~

14.viziteaza o ruda sau ceva de genu' happy

15. Fa o mini-excursie cu prietenii la padure big grin

16.amesteca o parte din gelurile de dus si sapunurile lichide si fa ceva cu miros nou big grin ceva asemanator poti face si cu alte lichide exemplu sucurile laughing ~~~

17. uita'te in locul in care iti tii hainele si fa-ti noi outfit-uri happy

18.creeaza exercitii de sport big grin

19.cauta-ti un joc virtual cu care sa nu plictisesti. incearca ceva 3d cum ar fi second life sau imvu big grin

20.iesi in natura si fa poze dragute pe care apoi le editezi in photo shop (gasesti online) big grin

Sper sa-ti ocupe timpul! sa nu te plictisesti! big grin

Succes! ~happy

| A_7153 a răspuns:

Du-te la piscina, acolo poti face lucruri interesante :]]

| LoveMe a răspuns:

Daca am pus eu intrebarea...pentru ce o mai pui si u?

Răspuns utilizator avertizat
| Maria2894 a răspuns:

Salut!
1 Citesti
2 Te uiti la Tv
3 Desenezi
4 Dansezi
5 Iesi la un suc
6 Stai pe TPU
7 Asculti muzica
8 Iti vizitezi bunicii
9 Vorbesti la telefon cu ceva prieteni
10 Te uiti la ceva filme interesante
11 Te ma bronzezi pe la plaja
12 Stai pe site-uri de socializare si iti faci ceva prieteni noi
13 Te plimbi cu rolele
14 Te plimbi cu bicicleta
15 Iesi la iarba verde
16 Faci petrecri in pijamale
17 Fa origami
18 Poti studia limbi straine (ca sa faci ceva cu folos)
19 Poti merge la piscina
20 Poti merge in excursii
21 Camping
22 Lectii la pian, chitara, flaut...
23 POti pur si simplu sa lenevesti
24 Mergi la o tabara de odihna-iti faci muuuulti prieteni si poate ai si un Love Story)))
25 Joaca ceva jocuri

Lucruri de facut sunt ai nevoie doar de putina imaginatie si prieteni...

Funda? ca am scris vreo 10-15 min. XD

Vacnta placuta...

| Maria2894 a răspuns:

Heh...Nu dai fundita?(((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai pe TPU, asculta muzica, mergi in parc, la cumparaturi, iesi cu prietenii, deseneaza, canta, danseaza, mergi la tara, la mare, cumpara-ti o bicicleta, role.