| bog16 a întrebat:

Voi ce mai faceti vacanta asta? adica mai spuneti-mi si mie lucruri distractive.

3 răspunsuri:
| Villy0po a răspuns:

Ma duc la strand everyday...plec pe la 12 am apoi vin acasa la 19 mai stau putin... apoi pe la 20 adorm ma trezesc la 21-22 si apoi stau pana la 04 am si ma culc iar big grin

| Kristina_3133 a răspuns:

Am de gand sa dorm toata ziua! laughing Am glumit.Ma duc la film cu fetele, ies pe afara cu prietenii, prin casa, cu familia la gratar etc...pup.

| Adixuuu a răspuns:

Poti face ce vrei petreceri mergi in alte locuri (munte, parcuri.mare,alte tari depinde) poti iesi cu prietenii in orasi, daca e poarte cald va puteti bate cu apa, ori cu iarba te joci cu mingea depinde. puteti juca paparuda (va imbracati in haine facute din frunze si va bateti cu apa sau iesiti in ploaie) poti face orice doar sa fii creativ.