| OmulUmbrei a întrebat:

Cine imi poate spune niste hoteluri all inclusiv pe litoralul Romaniei? nu conteaza statiune si nici pretul conteaza sa fie all inclusiv P. S. nu-mi trebuia neaparat si linkul. DAU funda+folositor+amuzant+inteligent.

Răspuns Câştigător
| sunflower01 a răspuns:

Hotel Modern, Mamaia
Hotelul Modern din Mamaia are patru stele, iar in schimbul a 1526 lei de persoana pentru sapte zile ofera mic dejun, pranz si cina in regim de bufet suedez. Copiii de pana in doi ani au acces gratuit
Hotel Perla, Mamaia
Perla din statiunea Mamaia este un hotel de trei stele care pune la dispozitia turistilor 200 de camere.
Hotel Saturn, Saturn
483 lei pe zi pentru o camera dubla. Acesta este pretul stabilit la hotelul Saturn, de cinci stele, care ofera o multime de facilitati turistilor.
Hotel Majestic, Olimp
O persoana plateste 1705 lei pentru sapte zile petrecute in acest hotel de trei stele. Trei mese pe zi sunt incluse in pret, iar amplasamentul ofera acces la sala de fitness, piscina, plaja privata, parc pentru copii, minigradina zoologica, sauna si altele
Hotel Tismana, Jupiter
Hotel Majestic, Jupiter

Aici, copiii mai mici de sase ani au gratuitate, iar o camera dubla costa 460 lei pe zi. Cei care il aleg se vor bucura de restaurant, baruri, piscina, sala de forta si masaj si un loc de parcare asigurat.

1 răspuns: