| mary_9593 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie niste filme de aventura sau horror? VA rog mult. O sa vina o prietena la mine in seara asta si sincer nu stiu la ce ne-am putea uita. pentru ca de net suntem satule si la TV in seara asta nu am gasit nimic interesant [in program].

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accesezi link-ul:
http://www.watch-movies.ro/
Iti recomand: Fast & the furious 2009, Race to witch mountain, Monsters vs. Alians- este o animatie comica si, cel mai bun film care l-am vazut anul asta: Knowing. Le gasesti pe link-ul de mai sus. Daca ai nevoie de asistenta, cauta-ma in privat.

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mirrors a fost ok... Dar mult mai interesant m-i s-a parut "The uninvited" (2009)... E un horror-thriller... Sfarsitul te da complet peste cap... E ceva la care nu te astepti.

| dulshe a răspuns:

Twilight, cred ca e destul de interesant,

| gabrielutzu a răspuns:

Dark floors.

| dyanna a răspuns:

Eu m-am uitat de ziua mea cu 2 prietene la "mirrors" si am fost placut impresionate. poti de asemenea sa te uiti la "the messenger" un horror foarte bun. "underworld" mi s-a parut fenomenal, asa ca poti opta si pentru acest film (are 3 parti). daca vrei ceva de actiune, te poti uita la "ultraviolet" sau "body of lies". daca aveti chef de o comedie-romantica: "norbit", "it's a boy girl thing", "the hottie and the nottie". un film bun about life: "speak".
vizionare placuta!

| Princessee a răspuns:

Eu stiu unul de fictiune: Twilight.
Este un film foarte bun care merita vazut.

| mary_9593 explică:

Nu avem cum iesii in oras pentru ca localul nostru preferat e in renovari si sincer deocamdata nici vremea nu e foarte placuta incat sa iti doresti sa iesi [nici pana la cosul de gunoi nu m-as duce].

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sa inteleg ca sunteti doua fete cuminti care nu au ce face in seara asta, puteti chema un striper la voi acasa sau sa iesiti in oras... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| stefi26 a răspuns:

Te poti uita la exorcistul da vedeti sa nu faceti infart happy