| alina14 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un program care pui o poza de-a ta si o melodie sa cante? (am vazut pe youtube)

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

Proshow gold, muvee super bune si usor de lucrat in ele.

5 răspunsuri:
| AndreeA_4571 a răspuns:

Windows Movie Maker
Toate PC'urile il aubig grin
Trebuie sa il cauti la start all programs si il gasesti, daca nu dai la search si il cauti acolo :*

| cristiancristir a răspuns:

Poti combina fisierele cu Windows Movie Maker. Merge si cu total video converter. Astea 2 le stiu si le am folosit si eu.

| ZuZuAleX a răspuns:

Picasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci cu programu din calculator, windows movie maker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows Movie Maker( e gratis trebuie sa îl ai instalat în pc) Muvee autoproducer( cel mai bun după părerea mea) One True Media