| D1vina a întrebat:

Cine imi spune ce sa fac daca ma plictisesc dar fara calculatorr plzz cel mai bun raspuns primeste fundita + vot?

5 răspunsuri:
| zNCrys a răspuns:

Cumpara-ti un YOYO
http://www.youtube.com/watch?v=XvG3IK-hzRs
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce-ti place arta sau mai stiu eu ex: origami, desene, compune bancuri... ceva funny

| Silvii13 a răspuns:

Poti asculta musica!love struckx

| alex1902 a răspuns (pentru Silvii13):

Poti iesi cu prietenii sau sa te plimbi cu bicicleta rolele ma rog ce ai tu uitete la tv daca vrei citeste o carte dar mie nu -mi place sa citesc

| dyana_1932 a răspuns:

Buna,poti sa asculti muzica, sa iesi cu prieteni, poti sa iti gasesi o ocupatie sa desenezi sau sa pictezi compui melodi.depinde ce gen esti.