| Anne79 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum pot sa fac un album nou pe facebook?
>Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| bybyana21 a răspuns:

1. Apesi pe profil.
2. Te duci la fotografii.
3. In stanga, sus, trebuie sa vezi un dreptunghi pe care scrie: + Incarca fotografii.
4. Apesi pe el, selectezi pozele.
(acele poze vor fi in album, in ordine succesiva)
5. In timp ce astepti ca pozele sa se incarce scrii numele albumului
6. Poti modifica apoi descrierea, etc

4 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Dai incarca fotografii->Alege fotografiile(alegi poza) si scrie mai joc creeaza albumul tau in timp ce astepti.ii dai un nume albumului si Creeaza album.

| hatze a răspuns:

Pai incarci niste poze si cand se uploadeaza pozele dai un nume albumului! bafta! pe facebook ma basetii cu numele moraru lucian! ast funda!

| deyule794 a răspuns:

Albumul nou se creaza automat cand incarci poze.nu cred ca merge altfelstraight face

| MissBee_9661 a răspuns:

Pai mai intrai intri pe fb laughing
Dupa ce ai intrat dai la albumel etale :-s
Dupa... [laughing] vezi ca in colt dreapta sus scrie "incarca fotografii" alegi o fotografie sh o sa iti apara sh un nou album. Funda waiting