| Asyul95 a întrebat:

Cine imi spune si mie de ce nu imi merge messul.Deci incerc sa imi connectez netul si vad ca nu merge! dar vreau sa intru sa vad daca merge google-ul si merge. Dar netul nu este conectat.
Ajutor! care ma poate ajuta!
Funda!

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Google da impresia ca merge, dar de fapt daca incerci sa intri pe vreun site ai sa vezi ca nu se poate. Daca te duci pe meniul de sus al browserului (Internet Explorer sau Mozilla) pe optiunea File apare bifata pozitia Work Offline. In concluzie iti apare doar poza cu Google dar de fapt nu poti naviga pe internet. Rezolva-ti problema cu conexiunea, acolo e buba. Succes!

| Asyul95 explică:

Google-ul merge dar messul nu.de ce?

| Asyul95 explică:

Multumesc...trebuia sa bag atunde-va chestia aia.Defapt.nu ma preceplaughing

| Adrick a răspuns:

Ai problema de la mess.reinstaleaza programa!