| OptimusPrimeTFP a întrebat:

Buna!
Cine ma poate ajuta la intrebarea de mai jos dau funda maare:
Am primit un prestigio multiphone PSP5508 si am pus cont de google (acelasi de pe PC si de pe celalalt tel) dar google play nu merge, desi sunt conectat la wi fi imi spune reincercati ca si cum nu ar merge netul... dar google chrome si youtube, facebook etc merg... va rog ajutati-ma nu am mai intalnit problema asta.
Multumesc anticipat + Funda MAAARE!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Dai un reset factory si spune daca ti-a mers.

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Incearca cu alt cont.

| OptimusPrimeTFP explică (pentru RaduTN):

Am incercat deja... mersi oricum

| RaduTN a răspuns (pentru OptimusPrimeTFP):

Dai un reset factory si spune daca ti-a mers.

| AdrenalinTm a răspuns:

Intra in setari la aplicatii cauti google play si ii stergi memoria chache si vezi dupa