| Baesu_Bianca_1993 a întrebat:

Mi-am cumparat un router (D-Link Dir-652).L-am conectat la calculator si merge foarte bine dar cand incerc sa intri pe tableta(M70007T) nu merge.Imi ararta ca este conectat dar dau sa intru pe net imi arata ca nu este.De ce nu merge netul pe tableta?
Dau Funda raspunsului ce ma va ajuta

1 răspuns:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Incearca sa vezi daca iti merge internetul de pe tableta si in alte locatii prin wireless daca iti va merge inseamna ca nu este compatibil acel model de la D-Link cu modelul tau de tableta, sau testeaza wirelessul cu alte aparate gen telefon, laptop s-ar putea sa fie defect wirelessul de la router.