| MădăST a întrebat:

Cine imi zice si mie cum pot sa-mi recapat parola de la Yahoo Messenger?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MoneyMoney a răspuns:

Cum adica s-o recapeti, pai cine ti-a luat-o!?!?

| Ady3835 a răspuns:

Ai uitat parola? sau nu mai poti intra pe id?

| OvyBluRay a răspuns (pentru Ady3835):

Nu mai pot sa intru pe el

| GiulianoSenior a răspuns:

Pierderea parolei programului de Instant Messenging este unu lucru pe cat de des intalnit, pe atat de problematic. Daca ati bifat optiunea de retinere a parolei ("remember me" atunci, MessenPass este programul de care aveti nevoie pentru a va recupera parola uitata.
MessenPass este un utilitar gratuit care poate fi foarte folositor daca este folosit cu cap. El detecteaza automat aplicatiile de tip Instant Messenger instalate pe calculator, decripteaza parola pe care acestea o retin, si apoi afiseaza numele si parolele gasite in perechi, in fereastra principala a MessenPass.
Download MessenPass si recuperati parolele pierdute ale programelor IM.
Funda te rog

| Alle_3893 a răspuns:

Daca ai uitat parola dai la Forgot Pasword si daca vrei sa o schimbi dai Change pasword

| Yusuke16 a răspuns:

Deschizi YahooMessenger -> jos cu albastru iti scrie fordot your password ->si iti apare o lista de intrebari : I forgot my password
My password doesn't work
I forgot my Yahoo! ID
My account may have been compromised -> u alegi intrebarea care crezi ca are legatura dc nu iti mai merge parola adica(My password doesn't work) bifezi si dai next->scrii adresa de messenger in chenarul care apare si poate iti va arata sa bagi un cod->apoi zice sa pui e-mailul alternativ si pe e-mailul alternativ vei primii parola... sper ca ti-am fost de ajutor

| row a răspuns:

Sau poti sa dai un click aici

http://www.reparatiicalculatoarebucuresti.ro/

service pc online, intreaba-i ce vrei, pui orice fel de intrebare aici si vei primi raspuns

| LightRLA a răspuns:

Aprinzi yahoo mess. si dai forgot password... acolo o sa iti dea intrebarile pe care ti le-a pus cand ti-ai facut id-ul, ex: care e numele unchiului tau preferat? etc. Daca mai stii ce ai raspuns la ele dai acolo si o sa iti zica sa faci noua parolawinking! succes

| Cttl1997 a răspuns:

De ce nu pot sa intru pe mess am scris si ID-ul si parola ( am dat acolo jos la parola noua am dat clic si unde iti zice sa iti pui autorul preferat eu nu mai stiu autorul stie cineva ce sa fac? crying(cryingcrying funditabig grinwinkingwinking!