| CrazySunshine a întrebat:

Cine imi zice si mie daca merita sa-mi cumpar laptop dell n5010 cu intel core i3 si 2260 mhz nou cu 2400 lei? Merita? Fundaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, merita! si o prietena si-a luat si e foarte multumita de el

3 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Daca tu vrei laptopul asta pentru internet .programing.muzica filme, poze, bla bla bla.etc etcc zic ca e ff bun. dar daca vrei pentru jocuri si altele mai smechere.cred ca mai bine iti iei un dasktop cu bani aia unul ff tarewinking acu cum vrei tu big grin

| acdcfan a răspuns:

Merita, si pretul e chiar bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un I3 - numai bun de tavaleala pe la munca - carcasa metalica zic eu ca isi face toti banii... eu am cumparat de la pcmadd mai ieftin.