| Jєรรเςค a întrebat:

Cine joaca Pandanda de mult timp? Imi poate spune cum sa fac pandanda gold gratis ( fara sa paltesc nimic ) pls sa-mi spuneti... dau funda la cel care raspunde corect.

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna Jessyka,
Eu nu joc dar am vazut despre ce este vorba. Nu exista trucuri pentru asa ceva pentru ca daca vrei acel membership trebuie sa platesti.
Pa, pa

5 răspunsuri:
| medeutza a răspuns:

Buna. eu joc de mult timp pandanda si inca mai joc da oana are dreptate ca sa ai panda gold tresa pletsti acum poti sa platesti sh prin sms asta era cheti aca la membership puteai numai prin card eu nu folosesc asa ceva pentru ac nu trebuie sa dai bani pentru un jocwinking mult succes aa sh cum te cheama la pandanda?batting eyelasheskiss

| ARma a răspuns:

Dai pe pandanda gold dai star earning iti scrii numele si parola sau daca esti logata nu, dupa aia mai jos bifezi i am 13 years, si dai jos unde iti da mai multe oferte apoi dai pe pagina 2 acolo sus si alegi pandanda unde e o foaie cu bifa si nu platesti primesti tot timpul cand intri in fiecare zi. funda?

| iiArtisticMoment a răspuns (pentru ARma):

Auzi mai? Ma inveti si pe mine mai bine?laughing))

| recistru a răspuns:

Primesti golduri gratis cand vine Henry in Darby Field sau Misty Hill.

| sayra1998 a răspuns:

ARma unde este aceea foiae cu bifat plizz zi pentru ca vreau sa-mi iau calut si alte lucriuri cu gold te rogggggggggggggggggggggg!