| With0utName a întrebat:

Cine se joaca pandanda imi poate spune cum devii membru elite si ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Adriana1019 a răspuns:

Daca esti membru elite ai mai multe privilegii in pandanda(iti poti achizitiona mai multe lucruri, poti lua mai multe potiuni magice...).Ca sa devii mambru elite trebuie sa platesti cativa euro(nu maki stiu exact cati), dar te sfatuiesc sa nu dai banii doar pentru un joc de care pana la urma te vei plictisi. Funda?

4 răspunsuri:
| denysa_6691 a răspuns:

Ceao! pai langa harta este un cartonas galben dai acolo apoi mai joc si iti arata cu alt caton cu un tel dai clik si continui doar ca trebuie sa faci cost suplim eu in joc is carina199 si ma bucur ca am fost de folos tonguepa:*

| NoOne18 a răspuns (pentru denysa_6691):

Unde ?

| NoOne18 a răspuns (pentru NoOne18):

A jocul ala l-am jucat dar e plictisitor daca nu esti membru

| NoOne18 a răspuns (pentru NoOne18):

Am jucat dar e plictisitor